Форма входа

Поиск

Калькулятор





Понедельник, 25.09.2017, 18:13
Приветствую Вас Гость | RSS
Юридическая консультация
Главная | Регистрация | Вход
Разъяснения по поводу 1 ДФ - Форум


[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: Femina 
Форум » Юридический форум » Налоговое право » Разъяснения по поводу 1 ДФ
Разъяснения по поводу 1 ДФ
FeminaДата: Четверг, 14.04.2011, 14:02 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 80
Статус: Offline
Каков срок подачи налоговыми агентами налогового расчета сумм дохода, начисленного(уплаченного) в пользу плательщиков налога, а также суммы удержанного с них налога по ф. № 1ДФ с 01.01.2011 г.?

В соответствии с п.п. «б» п. 176.2 ст. 176 разд. IV и п.п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 Налогового Кодекса Украины от 2 декабря 2010 года № 2755 – IV ( далее НКУ) лица, которые в соответствии с НКУ имеют статус налоговых агентов, обязаны подавать в течении 40 календарных дней, следующих за последним календарным днем отчетного (налогового) квартала, налоговый расчет суммы дохода, начисленного (уплаченного) в пользу плательщиков налога, а также суммы удержанного с них налога в орган государственной налоговой службы по месту своего расположения. Такой расчет подается независимо от того, выплачивает или нет доходы плательщикам налога указанное лицо в течение отчетного периода. Введение других форм отчетности по указанным вопросам не допускается. Согласно п.п. 14.1.180 п. 14.1 ст. 14 НКУ налоговый агент по налогу на доходы физических лиц – это юридическое лицо (его филиал, отделение, другое обособленное подразделение), самозанятое лицо, представительство нерезидента – юридического лица, которые независимо от организационно – правового статуса и способа обложения другими налогами и / или формы начисления(выплаты, предоставления) дохода (в денежной или неденежной форме) обязаны начислять, удерживать и уплачивать налог, предусмотренный разделом IV НКУ, в бюджет от имени и за счет физического лица с доходов, выплачиваемых такому лицу, вести налоговый учет, подавать налоговую отчетность налоговым органами нести ответственность за нарушение его норм в порядке, предусмотренном ст. 18 и разделом IV НКУ. (Налоговый Кодекс в вопросах и ответах. Консультируют ведущие специалисты органов ГНСУ).


Не морочьте мне голову я и сама с этим отлично справляюсь.
Истина редко бывает чистой и никогда однозначной.
Эксперт всегда выражает объективное мнение-свое собственное.
 
FeminaДата: Четверг, 14.04.2011, 17:22 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 80
Статус: Offline
14.1.180. податковий агент щодо податку на доходи фізичних
осіб - юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений
підрозділ), самозайнята особа, представництво нерезидента -
юридичної особи, які незалежно від організаційно-правового статусу
та способу оподаткування іншими податками та/або форми нарахування
(виплати, надання) доходу (у грошовій або негрошовій формі)
зобов'язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок,
передбачений розділом IV цього Кодексу, до бюджету від імені та за
рахунок фізичної особи з доходів, що виплачуються такій особі,
вести податковий облік, подавати податкову звітність податковим
органам та нести відповідальність за порушення його норм в
порядку, передбаченому статтею 18 та розділом IV цього Кодексу;

49.18. Податкові декларації, крім випадків, передбачених цим
Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що
дорівнює:
49.18.2. календарному кварталу або календарному півріччю (у
тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових
внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім
календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);

176.2. Особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус
податкових агентів, зобов'язані:

а) своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та
сплачувати (перераховувати) до бюджету податок з доходу, що
виплачується на користь платника податку та оподатковується до або
під час такої виплати за її рахунок;

б) подавати у строки, встановлені цим Кодексом для
податкового кварталу, якщо інше не визначено нормами цього
Кодексу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого
(сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого
з них податку до органу державної податкової служби за місцем
свого розташування. Такий розрахунок подається незалежно від того,
виплачує чи ні доходи платникам податку зазначена особа протягом
звітного періоду. Запровадження інших форм звітності з зазначених
питань не допускається.

У разі якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не
уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати
(перераховувати) податок до бюджету, податковий розрахунок у
вигляді окремого витягу за такий підрозділ подає юридична особа до
органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням та
надсилає копію такого розрахунку до органу державної податкової
служби за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу в
установленому порядку;

в) подавати на вимогу платника податку відомості про суму
виплаченого на його користь доходу, суму застосованих соціальних
податкових пільг та суму утриманого податку;

г) подавати органу державної податкової служби інші відомості
про оподаткування доходів окремого платника податку в обсягах та
згідно з процедурою, визначеною цим розділом та розділом II цього
Кодексу;

ґ) нести відповідальність відповідно до закону в разі
неподання або несвоєчасного подання податкового розрахунку.
Зазначені в ньому суми податку, що сплачуються до бюджету, є
узгодженими сумами податкових зобов'язань податкового агента та в
разі неповної чи несвоєчасної сплати стягуються до бюджету разом
із сплатою штрафів та пені, які нараховуються від першого до
останнього дня строку подання податкового розрахунку,
встановленого цим Кодексом;
д) подавати до органу державної податкової служби за місцем
його реєстрації податкову декларацію з податку на доходи фізичних
осіб за базовий податковий період, що дорівнює календарному
місяцю, за формою, встановленою центральним податковим органом,
про загальні суми доходів, що нараховані (виплачені, надані) на
користь платників податку, і загальні суми податку на доходи
фізичних осіб, що утримані з цих доходів, а також обсяги
перерахованого податку до бюджету.

Така декларація подається незалежно від того, виплачує чи ні
доходи платникам податку податковий агент протягом звітного
періоду.

(Налоговый Кодекс Украины).


Не морочьте мне голову я и сама с этим отлично справляюсь.
Истина редко бывает чистой и никогда однозначной.
Эксперт всегда выражает объективное мнение-свое собственное.
 
Форум » Юридический форум » Налоговое право » Разъяснения по поводу 1 ДФ
Страница 1 из 11
Поиск:


Copyright MyCorp © 2017