Форма входа

Поиск

Калькулятор





Суббота, 20.04.2024, 05:03
Приветствую Вас Гость | RSS
Юридическая консультация
Главная | Регистрация | Вход
Заява до опікунської ради - Форум


[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Femina  
Форум » Юридический форум » Семейные отношения » Заява до опікунської ради
Заява до опікунської ради
FeminaДата: Вторник, 28.02.2012, 23:43 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 80
Статус: Offline
До органу опіки та піулування
(района, міста)
адреса

Прізвище, ім'я та побатькові.
(адреса)

Заява
В провадженні (назва суду) знаходиться цивільна справа №____ за позовом (вказати ПІБ позивача) до (ПІБ відповідача) про (назва позову).
В своєму позові (вказати хто) наполягає на тому, щоб в судовому порядку був переглянутий порядок користування домолодінням, яке знаходиться в спільній сумісній власності (вказати в чий саме), наполягає щоб моя сім'я звільнила одну з кімнат, які ми зараз займаємо, а саме дитячу.
Зараз в дитини є все необхідне для її повноцінного розвитку та нормального життя.
Але якщо дитина переїде до нас в кімнату, яка за розміром меньша за дитячу, то це значно погіршить умови життя дитини.

На підставі викладеного та керуючись ст. 1, ст. 5, ст.6, ст.7, ст. 15, ст. 19, ст. 20 ЗУ "Про звернення громодян",ст. 5; ст. 8; п.3 ст. 9; ст. 31; ст. 32; ст.33 ЗУ «Про інформацію».

Прошу:
На моє звернення надати обгрунтований висновок на скільки погіршуться умови проживання дитини, якщо уся родина буде мешкати в кімнаті, площа якої завбільшки 9 кв. м.
Відповідь прошу надати в встановленний законом строк (ст. 20 ЗУ "Про інформацію")


Не морочьте мне голову я и сама с этим отлично справляюсь.
Истина редко бывает чистой и никогда однозначной.
Эксперт всегда выражает объективное мнение-свое собственное.
 
Форум » Юридический форум » Семейные отношения » Заява до опікунської ради
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024